Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/boss/public_html/brakoplat.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Brak opłat

Konsolidacja, czy to się opłaca?

środa 9 październik antek

Z konsolidacji kredytów możemy skorzystać w sytuacji kiedy posiadamy kilka różnych zobowiązań w różnych bankach i chcemy je połączyć w jedno zobowiązanie. Posiadanie kilku kredytów z różnym terminem spłaty może być dla nas uciążliwe ponieważ czasami ciężko jest nam zapanować nad domowym budżetem i może zdarzyć się że zapomnimy o spłacie jednej z wielu rat. W takiej sytuacji konsolidacja to dobre i wygodne wyjście z sytuacji.

Co to jest konsolidacja?

Jak już było wspominane konsolidacja jest połączeniem kilku różnych zobowiązań w jedno większe. Decydując się na konsolidację swoich zobowiązań musimy zwrócić uwagę na swoją historię w BIKu, tylko osoby z nieskazitelna historią mogą liczyć na konsolidację. Jeżeli już otrzymamy pozytywną decyzję banku musimy zdawać sobie sprawę z tego, że taki kredyt musi mieć jedno oprocentowanie. A zatem w sytuacji kiedy jedno wcześniejsze zadłużenie było oprocentowane na 6% a drugie na 10%, nowe oprocentowanie skonsolidowanych kredytów będzie wynosiło około 8 procent. Po konsolidację mogą się również zgłosić osoby które zaczynają mieć problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań . Konsolidacja jest w tym przypadku pomocna z uwagi na to, że bank wydłuża nam okres spłaty zadłużeń. Korzystniejszym jest odzyskiwanie pieniędzy w mniejszych kwotach niż przeprowadzenie długiego postępowania w sprawie ich odzyskania. Główną zasadą konsolidacji jest mniejsza rata miesięczna. A zatem kilka 10 miesięcznych pożyczek możemy zamienić na jedną 36 miesięczną. Każdy bank jednak dostosowuje warunki konsolidacji indywidualnie do każdego klienta.

Korzyści z konsolidacji

Wielu z ans konsolidacja wydaje się niepotrzebnym posunięciem, jednak dla wielu osób jest wyjściem z trudnej finansowej sytuacji gdyż miesięczna Rata kredytu zostaje obniżona, niestety wydłuża się przy tym również okres spłaty zadłużenia. Inną dużą zaletą konsolidacji jest przeniesienie wszystkich swoich kredytów do jednego banku, jest to wygodne z uwagi na to, że nie musimy już pamiętać o kilku terminach spłaty ale o jednym.

W kredyt konsolidacyjny możemy zamienić kilka różnych kredytów: kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, który znajdziesz na www.17bankow.com, kredyt hipoteczny a nawet kartę kredytową. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób zadłużonych.


Bezpieczeństwo szukania kredytów na samochód online

środa 24 lipiec antek

Jeśli chcesz kupić samochód, pamiętaj że nie chodzi tylko o samochód, o którym mowa, ale musisz również wziąć pod uwagę kredyt samochodowy. Uzyskanie kredytu samochodowego to pierwszy krok w kierunku zakupu nowego samochodu. Ale jeśli zdecydujesz się na konwencjonalny sposób dokonywania zakupów, możesz uzyskać wysokie oprocentowanie kredytu samochodowego. Kiedy odwiedzasz przedstawicielstwo handlowe jako pożyczkobiorca, dealer zmusi Cię do zapisania się na pożyczkę i możesz pójść na kompromis z powodu braku alternatyw, warto już wcześniej zorientować się w temacie pożyczek i sprawdzić co będzie najlepsze - odwiedź https://www.17bankow.com.

Internet: wierny przyjaciel

Internet zrewolucjonizował sposób, w jaki robimy zakupy. Ludzie wolą zakupy online niż tradycyjne. Wygoda jest największym atutem zakupów online. Daje ci możliwość zakupów 24/7. Z pomocą Internetu możesz również wybrać pożyczkę samochodową siedząc w swojej piżamie! Będziesz mógł cieszyć się zadziwiającymi wyborami. Otrzymasz również korzyści, takie jak tanie oferty i lepsze ceny od różnych kredytodawców w jednym miejscu.

Wygodny sposób zakupów

Wraz z nowymi ulepszeniami, które uczynią nasze życie wygodnym, internet przeszedł długą drogę aby zapewnić formę, taką jaką znamy dzisiaj. Bezpieczeństwo Internetu stało się najważniejsze, a proces ubiegania się o kredyt online jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek. Jednak niektórzy ludzie nadal niechętnie korzystają z Internetu, aby ubiegać się o kredyt samochodowy. Formularz zgłoszeniowy online jest szybki i łatwy do wypełnienia, ale zawsze pamiętaj o funkcjach bezpieczeństwa witryny. Trzeba zwracać największą uwagę na protokoły bezpieczeństwa bezpieczeństwa online i dobrze jest wiedzieć, że ma się do czynienia z tymi wiarygodnymi!

Poznaj wytyczne dotyczące prywatności

Kiedy decydujesz się ubiegać o kredyt online, upewnij się, że firma finansująca przestrzega najnowszych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i prywatności. Wskazówki na ten temat zwykle znajdziesz w zakładce „Prywatność” firmy lub na stronie „Często zadawane pytania”. Firma powinna przechowywać dane osobowe w tajemnicy i nie sprzedawać ich na żadnej innej stronie internetowej. Jeśli firma zapewnia poufność, możesz śmiało wypełniać formularz zgłoszeniowy.

Zanim zdecydujesz się ubiegać o kredyt online, przejrzyj protokoły bezpieczeństwa witryny. Czy strona internetowa jest bezpieczna i nie trzeba się bać korzystania z jej aplikacji? Powinieneś być w stanie wprowadzić swoje dane osobowe na „bezpiecznej stronie”. Bezpieczna strona ma dodatkową warstwę zabezpieczeń, której nie oferują zwykłe strony internetowe. Szyfruje informacje przed wysłaniem ich do innej witryny w Internecie.

Będziesz wiedział, że wprowadzasz informacje na bezpiecznej stronie, gdy widzisz klikany obraz blokady w pasku adresu przeglądarki internetowej. Jeśli klikniesz ikonę kłódki, będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o bezpieczeństwie strony internetowej. Inny dobry znak to prefiks „https: //” do adresu internetowego.


Jak działa lokata bankowa

czwartek 30 maj antek

Lokaty bankowe są u nas bardzo popularne jednak mimo wszystko posiadają one również swoich przeciwników którzy twierdzą że oszczędzanie przez lokaty bankowe jest nieopłacalne i oszczędzanie w ten sposób nie ma sensu ze względu na niewielki zysk. Jednak mimo wszystko lokaty terminowe są najpopularniejszym sposobem lokowania nadwyżki finansowej jaką posiadamy. Zanim podejmiemy jednak decyzję o założeniu lokaty musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Mimo tego że jest to zdecydowanie najprostszy sposób lokowania oszczędności to dla wielu nadal najważniejsze są reklamy, które przyciągają ciekawymi hasłami i wysokim oprocentowaniem bez przedstawiania szczegółów produktu.

Jak działa lokata bankowa?
Jak już wiemy lokata terminowa jest najprostszym produktem inwestycyjnym i polega on na złożeniu depozytu z określonym terminem. Po i=upływie tego terminu cały depozyt pozostaje nam zwrócimy wraz z wypracowanymi odsetkami. Działanie lokaty bankowej możemy również porównać do kredytu. Różnica jest jednak taka iż w przypadku lokaty bank płaci nam odsetki w zamian za czasową możliwość korzystania z naszych pieniędzy, natomiast w przypadku kredytu to my płacimy odsetki od pożyczonego od banku kapitału.

Porównując odsetki z lokat oraz odsetki jakie musimy oddać do banku zaciągając kredyt z pewnością pomyślimy sobie że lokaty są nieopłacalne. Nie mniej jednak założenie lokaty bankowej i zarabianie na niej choć trochę ma zdecydowanie większy sens niż przysłowiowe trzymanie pieniędzy w skarpecie. Lepiej jest mieć choć niewielki zysk niż nie mieć go wcale tym bardziej że przysłowiowa skarpeta obarczona jest ryzykiem jak np. kradzieżą w przypadku lokaty są one w stu procentach bezpieczne.

Czy lokata się opłaca
Według niektórych lokata jest opłacalna a według niektórych nie opłacalna. Pamiętajmy jednak że w przypadku lokat przy zachowaniu bezpieczeństwa zawsze uzyskamy zysk. Co więcej możemy go z góry określić znając parametry danej lokaty na którą się zdecydowaliśmy. Wielu z nas oblicza sobie zysk z takiej lokaty i wychodzi z założenia że jest on tak niewielki, że nie ma sensu kek zakładać. Weźmy jednak pod uwagę to, że zdecydowanie lepiej jest otrzymać za darmo nawet niewielki zysk niż nie mieć go wcale gdyż wówczas nasze oszczędności leżałyby w skarpecie. A zatem jeżeli wiemy że w najbliższym czasie nie będziemy potrzebować swoich oszczędności to pozwólmy im popracować . Może się okazać że ostatecznie założenie lokaty przekona nawet największych jej przeciwników.


Lokaty bankowe a inne formy oszczędzania

wtorek 2 kwiecień antek

Istnieje wiele możliwości oszczędzania pieniędzy, ciężko powiedzieć która z metod jest najlepsza, ponieważ ludzie są różni i mają różną skłonność do ryzyka. Lokaty bankowe są opcją dla ludzi ceniących sobie spokój oraz pewność przyszłych zysków. Jednak jest bezpieczniejsza metoda chodź nieznacznie, którą jest trzymanie pieniędzy w sejfie, w miejscu, o którym nikt nie wie. Jednakże chyba bardziej prawdopodobny jest rabunek niż upadek systemu bankowego, poza tym trzymając pieniądze u siebie nie otrzymamy żadnego oprocentowania. Kolejną metodą na podobnym poziomie ryzyka jak lokaty bankowe są konta oszczędnościowe, ich oprocentowanie jest jeszcze niższe niż w przypadku lokat bankowych jednak ich główną zaletą jest elastyczność, a więc możemy wypłacić pieniądze w każdej chwili, z tym że tutaj większość banków nakłada możliwość bezpłatnej wypłaty tylko raz w miesiącu. Kolejną bezpieczną opcja oszczędzania pieniędzy są fundusze inwestycyjne niskiego ryzyka. Fundusze inwestujące w obligacje, lokaty i tego typu instrumenty finansowe są w zasadzie tak samo bezpieczne jak lokaty a jedyne co możemy utracić to część spodziewanego zysku. Wszystkie wymienione do tej pory metody inwestowania pieniędzy są przeznaczone dla ludzi mocno przezornych o bardzo niskiej akceptacji ryzyka, zobacz pod adresem rankinglokatowy.com.pl jak mądrze zainwestować aby zmaksymalizować swoje oszczędności.

Istnieje także wiele metod znacznie bardziej ryzykownych niż lokaty bankowe ale z drugiej strony o większych możliwościach zysku. Pierwszym z takich instrumentów są fundusze inwestycyjne mieszane, w takich funduszach część pieniędzy jest bezpiecznie inwestowana w takie instrumenty jak lokaty bankowe zaś część w bardziej ryzykowne instrumenty, na których można częściowo stracić, jak na przykład akcje. Na podobnym poziomie ryzyka są lokaty w parabankach, twór ten jest trochę lepiej oprocentowany ale nie ma gwarancji że jak parabank upadnie dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Jedną z bardziej ryzykownych form inwestycji jest gra na giełdzie ale tutaj jak to w biznesie bywa nie ma sytuacji zbyt klarownej ponieważ można inwestować w akcje bardziej ryzykowne w mniejsze spółki i dopiero wchodzące na rynek gdzie nie sposób przewidzieć ich losu oraz w bardzo duże spółki o ugruntowanej pozycji rynkowej gdzie wahania cen akcji nie są zbyt duże. Oczywiście jak w większości form inwestowania także i tutaj większe ryzyko łączy się z większymi szansami na zysk.

Podsumowując Lokaty bankowe są najlepszą formą inwestycji dla osób, które nie są skłonne do praktycznie żadnego ryzyka, jednak za bezpieczeństwo stabilnego zysku trzeba zapłacić jego wielkością.


Pieniądze do ręki

czwartek 14 luty antek

Dlaczego kredyt gotówkowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem? W dobie łatwego dostępu do Internetu, jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wszelkie sprawy można załatwić właściwie od ręki. Dlatego tak duże znaczenie ma nie tylko samo nastawienie do zmian i nowoczesności, ale chęć skorzystania z nich. Wiadomo, że każdy ma troszkę inne oczekiwania, ale jednak z miesiąca na miesiąc zwiększa się liczba osób, które posiadają dostęp do elektronicznego konta bankowego, interesuje Cię kredyt gotówkowy? NiskaRata.org pomoże Ci wybrać najlepszy.

Elektroniczne konto bankowego

Dostęp do konta bankowego jeszcze nigdy nie był tak prosty. Obecnie dzięki temu możliwe jest nie tylko zapłacenie rachunków, przelewy na inne konta ale również otwarcie lokaty czy złożenie wniosku o kredyt gotówkowy. Coraz więcej możliwości, bez konieczności opuszczania swojego domu. Dlatego nawet jeśli ktoś do tej pory podchodził do tego typu rozwiązań z dystansem, to bardzo szybko może się okazać że jest w stanie naprawdę wiele uzyskać dzięki temu, że założy elektroniczne konto bankowe.

Kontrola swoich pieniędzy

Kredyt gotówkowy to zobowiązanie, które mimo wszystko pozwala na sfinansowanie określonych wydatków. Z tego właśnie powodu bardzo duże znaczenie ma nie tylko wysokość comiesięcznych rat, ale również ogólna kondycja finansowa danej osoby. Łatwy dostęp do konta to nie tylko możliwość kontrolowana wydatków i wpływów na konto. Bardzo często to również sprawdzenie kiedy należy spłacić kolejną ratę. Rata kredytu gotówkowego może być pobierana z konta automatycznie, bądź też można ją spłacać samodzielnie. Wybór należy do danej osoby. Przede wszystkim ten typ kredytu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ z łatwością można uzyskać do niego dostęp. Zwykle na decyzje o przyznaniu kredytu wystarczy poczekać kilka minut, co więcej coraz częściej nie ma potrzeby wychodzenia w tym celu z domu. Dlatego nawet jeśli na samym początku ktoś podchodził niechętnie do tego typu możliwości, to z pewnością taka opcja będzie mogła wydać się dla niego w pełni korzystna. Warto jest pamiętać, że dla wielu osób kredyt gotówkowy to szansa na realizację niezbędnych wydatków. Z tego powodu można już wcześniej ocenić jakie warunki stawia nam bank, ale również jakie oczekiwania ma względem kredytobiorcy.

Kredyt na własne potrzeby

Czasami dzieje się tak, że istnieje potrzeba zaciągnięcia kredytu gotówkowego od ręki. Śmiało można więc zainteresować się tym, jakiego rodzaju oferty posiada nasz bank. Z pewnością dla bardzo wielu osób będzie się to mogło wydawać trudne początkowo, jednak mimo wszystko w późniejszym czasie można będzie całkowicie zmienić swoje podejście. Bardzo wiele zależy od aktualnej sytuacji finansowej, jak i również od tego, czy już się posiada jakieś zobowiązania czy też jednak nie. Dlatego należy zastanowić się nad tym, jak podchodziliśmy do tego typu spraw do tej pory, ale również jakiego typu plany posiadamy. Jeśli ktoś otwiera firmę i właściwie potrzebuje pieniędzy na rozkręcenie swojego biznesu, to jest to wręcz idealna opcja dla niego. Bardzo często wystarczy naprawdę chwila, by można było zupełnie inaczej podchodzić do pewnych kwestii. Czasy się zmieniają, zmienia się również podejście do kredytów. Jeszcze kilka lat temu były one potężnym obciążeniem dla budżetu domowego, podczas gdy obecnie bardzo często raty są na tyle niskie, że z powodzeniem można je dostosować do swoich potrzeb i możliwości. Daje to niezwykle wiele opcji jeśli chodzi o kupowanie sprzętów czy mebli do domu. Warto jest zainteresować się tym tematem, by można było zupełnie inaczej do niego zacząć podchodzić.